Nu ai niciun produs in cos

a:6:{s:4:"type";s:32:"salesrule/rule_condition_combine";s:9:"attribute";N;s:8:"operator";N;s:5:"value";s:1:"1";s:18:"is_value_processed";N;s:10:"aggregator";s:3:"all";}

Coldrex® Junior Hotrem pulbere pentru suspensie orala x 10 plicuri

Coldrex® Junior Hotrem pulbere pentru suspensie orala x 10 plicuri este un medicament care amelioreaza simptomele din raceala si gripa, precum febra, durerile, frisoanele si congestia nazala.
Timp estimat de livrare: 1 - 5 zile
Cod: W62842002
Brand: GSK

18 68 lei

Pret cu TVA
in stoc

Acest produs face parte din categoria OTC-uri – medicamente fara prescriptie medicala si poate fi livrat doar pe teritoriul Romaniei.

Comenzile sunt confidentiale Transport gratuit Impachetare sigura Taxa unica de trasport

Descriere Coldrex® Junior Hotrem pulbere pentru suspensie orala x 10 plicuri

Coldrex® Junior Hotrem pulbere pentru suspensie orala x 10 plicuri este un medicament care amelioreaza simptomele din raceala si gripa, precum febra, durerile, frisoanele si congestia nazala.

Indicatii:

Coldrex Junior Hotrem este un medicament impotriva racelii si gripei care contine trei substante active:

  • Paracetamolul: amelioreaza durerea si reduce temperatura corporala in conditii de febra.
  • Clorhidratul de fenilefrina: un decongestionant simpatomimetic care desfunda nasul si sinusurile ajutandu-va sa respirati mai usor.
  • Acidul ascorbic (vitamina C): este o substanta uzuala inclusa in medicamentele recomandate pentru raceala si gripa; ajuta la inlocuirea pierderilor de vitamina C din raceala si gripa.

Coldrex Junior Hotrem asigura copilului dumneavoastra ameliorarea rapida si eficienta a simptomelor din raceala si gripa inclusiv febra, frison, nas infundat, dureri de cap, furnicaturi in membre, dureri in gat, sinuzita si dureri asociate.

Mod de administrare:

Goliti continutul unui plic intr-o cana. Adaugati apa calda, amestecati bine.

Doza recomandata pentru copii cu varsta intre 6-12 ani:
Se administreaza un plic la fiecare 4-6 ore. Nu se administreaza mai mult de 6 plicuri in 24 de ore. Nu se administreaza mai frecvent de 4 ore.

Medicamentul nu trebuie utilizat mai mult de 3 zile fara recomandarea medicului. Nu se administreaza copiilor cu varsta sub 6 ani.

Precautii si contraindicatii:

Acest medicament este contraindicat pacientilor cu:

  • hipersensibilitate la substantele active sau la oricare dintre excipienti
  • administrarea concomitenta cu alte decongestionante simpatomimetice
  • feocromocitom
  • glaucom cu unghi inchis
  • insuficienta hepatica, renala
  • hipertensiune arteriala
  • hipertiroidism
  • diabet zaharat
  • boli cardiace
  • administrarea concomitenta la pacienti aflati sub tratament cu antidepresive triciclice, sau cu beta-blocante, sau cu inhibitori de monoaminoxidaza – IMAO (inclusiv cei care au urmat tratament cu IMAO in ultimele 2 saptamani)
  • copii cu varsta sub 6 ani.

Atentionari si precautii speciale pentru utilizare

Nu trebuie utilizat concomitent cu alte medicamente care contin paracetamol, decongestionante sau combinatii pentru raceala si gripa.

Utilizarea concomitenta cu alte medicamente care contin paracetamol poate duce la supradozaj. Supradozajul cu paracetamol poate provoca insuficienta hepatica care poate conduce la transplant de ficat sau la deces. Nu se recomanda utilizarea pe termen lung a acestui medicament.

Pacientii care sufera de urmatoarele afectiuni trebuie sa consulte medicul inainte de folosi acest medicament:

  • marirea volumului prostatei,
  • afectiuni vasculare ocluzive (de exemplu sindromul Raynaud),
  • afectiuni cardiovasculare

Reactii adverse posibile:

  • Reactiile adverse rare pot include: eruptii trecatoare pe piele si alte alergii; cresterea tensiunii la nivelul ochilor; dificultati de urinare (retentie urinara); perceperea suparatoare a batailor inimii (palpitatii).
  • Reactii adverse foarte rare includ: scaderea numarului unor celule sanguine numite plachete (trombocitopenie); eruptii trecatoare pe piele si alte alergii, inclusiv o reactie alergica brusca de mare amploare care implica intregul organism numita anafilaxie; ingustarea cailor respiratorii datorita spasmului musculaturii (bronhospasm); afectiuni ale ficatului.
  • Reactiile adverse cu frecventa necunoscuta pot include: cresterea tensiunii arteriale; dureri de cap (cefalee); senzatie de ameteala; incapacitatea de dormi (insomnie); nervozitate; varsaturi, greata; diaree.

Sarcina si alaptarea:

Coldrex Junior HotRem nu trebuie utilizat in timpul sarcinii sau alaptarii, cu exceptia cazurilor in care medicul considera acest lucru strict necesar.

Compozitie:

  • Substantele active sunt paracetamol, acid ascorbic si clorhidrat de fenilefrina. Fiecare plic contine paracetamol 300 mg, clorhidrat de fenilefrina 5 mg, acid ascorbic (vitamina C) 20 mg.
  • Celelalte componente sunt: zaharina sodica, ciclamat de sodiu, acid citric anhidru, citrat de sodiu, amidon de porumb, zahar, aroma de lamaie, curcumina (E 100), dioxid de siliciu coloidal anhidru.

Mod de prezentare: cutie cu 10 plicuri.


Intelegem cat de important este pentru tine sa fii corect informat si te asiguram ca facem tot posibilul pentru actualizarea permanenta a site-ului la nivel de descriere si fotografii de produse.  Cu toate eforturile noastre, daca producatorul nu ne semnaleaza modificarile ce tin de ambalaj sau compozitie, pot aparea neconcordante intre imaginile sau informatiile prezentate in descrierea produselor noastre.  

Iti multumim pentru intelegere si vom fi recunoscatori daca ne semnalezi eventuale erori pe adresa comenzi@mattca.ro

Informatii aditionale Coldrex® Junior Hotrem pulbere pentru suspensie orala x 10 plicuri

Compozitie Paracetamol##Fenilefrina##Vitamina C
Afectiune Raceala si gripa
Simptome Febra acuta (sindrom febril acut)
Indicat pentru Decongestionant nazal

Prospect Coldrex® Junior Hotrem pulbere pentru suspensie orala x 10 plicuri

Prospect: Informaţii pentru pacient

Coldrex Junior HotRem 300 mg + 20 mg + 5 mg pulbere pentru suspensie orală 
Paracetamol/Acid ascorbic/Clorhidrat de fenilefrină 

Citiţi cu atenţie şi în întregime acest prospect, deoarece el conţine informaţii importante pentru dumneavoastră.
Luaţi întotdeauna acest medicament conform indicaţiilor din acest prospect sau indicaţiilor medicului dumneavoastră sau farmacistului
-  Păstraţi acest prospect. S-ar putea să fie necesar să-l recitiţi. 
-  Întrebaţi farmacistul dacă aveţi nevoie de mai multe informaţii sau recomandări. 
-  Dacă manifestaţi orice reacţii adverse, adresaţi-vă medicului dumneavoastră sau farmacistului. 
Acestea includ orice posibile reacţii adverse nemenţionate în acest prospect. Vezi pct. 4. 
-  Dacă după 2-3 zile nu vă simţiţi mai bine sau vă simţiţi mai rău, trebuie să vă adresaţi unui medic. 

Ce găsiţi în acest prospect 

  1. Ce este Coldrex Junior HotRem şi pentru ce se utilizează 
  2. Ce trebuie să știți înainte să administraţi Coldrex Junior HotRem 
  3. Cum să administraţi Coldrex Junior HotRem 
  4. Reacţii adverse posibile 
  5. Cum se păstrează Coldrex Junior HotRem 
  6. Conținutul ambalajului și alte informații 

1. Ce este Coldrex Junior HotRem şi pentru ce se utilizează 

Coldrex Junior HotRem este un medicament împotriva răcelii şi gripei care conţine trei substanţe active: 
-  Paracetamolul: ameliorează durerea şi reduce temperatura corporală în condiţii de febră. 
-  Clorhidratul de fenilefrină: un decongestionant simpatomimetic care desfundă nasul şi sinusurile ajutându-vă să respiraţi mai uşor. 
-  Acidul ascorbic (vitamina C): este o substanţă uzuală inclusă în medicamentele recomandate pentru răceală şi gripă; ajută la înlocuirea pierderilor de vitamina C din răceală şi gripă. 

Coldrex Junior HotRem asigură copilului dumneavoastră ameliorarea rapidă şi eficientă a simptomelor din răceală şi gripă inclusiv febră, frison, nas înfundat, dureri de cap, disconfort şi dureri musculare, dureri în gât, sinuzită şi dureri asociate. 

2. Ce trebuie să ştiţi înainte să administraţi Coldrex Junior HotRem 

Coldrex Junior HotRem conţine paracetamol.
Dacă administraţi o cantitate prea mare de paracetamol puteţi afecta grav ficatul copilului dumneavoastră. 

Nu administraţi Coldrex Junior HotRem 
- dacă copilul dumneavoastră este alergic la paracetamol, acid ascorbic, clorhidrat de fenilefrină sau la oricare dintre celelalte componente ale acestui medicament (enumerate la pct. 6). 

- dacă copilul dumneavoastră suferă de oricare din problemele medicale menţionate în continuare: 
-  Afecţiune renală sau hepatică 
-  Tensiune arterială mare 
-  Tiroidă hiperactivă (hipertiroidism) 
-  Diabet zaharat 
-  Feocromocitom (o tumoră în apropierea rinichilor) 
-  Glaucom cu unghi închis (tensiune crescută la nivelul ochilor) 
-  Boală a inimii 
-  Este în tratament cu antidepresive sau cu medicamente cunoscute sub numele de inhibitori de monoaminoxidază (IMAO), sau cu medicamente beta-blocante (vezi punctul Coldrex Junior HotRem împreună cu alte medicamente). 
-  dacă are intoleranţă la unele categorii de glucide (conţine zahăr). 
-  dacă ia orice alte medicamente pe bază de prescripţie medicală sau disponibile fără prescripţie medicală care conțin paracetamol pentru a trata durerea, febra, simptomele de răceală şi gripă, sau pentru a-l ajuta să doarmă. 

Citiţi întotdeauna şi urmaţi instrucţiunile de pe ambalaj şi din acest prospect 

Nu administraţi copiilor cu vârsta sub 6 ani. 

Atenţionări şi precauţii 
Înainte să administrați Coldrex Junior HotRem copilului dumneavoastră, adresați-vă medicului dumneavoastră sau farmacistului. 

Coldrex Junior HotRem nu se administrează o perioadă lungă de timp.
Nu depăşiţi dozele recomandate.
Riscul hepatotoxicităţii paracetamolului este mai mare în caz de afectare hepatică pre-existentă, incluzând hepatită virală sau când sunt asociate alte medicamente cu potenţial hepatotoxic. 

Adresaţi-vă medicului, înainte de începerea tratamentului cu acest medicament, dacă copilul dumneavoastră suferă de vreuna din următoarele afecţiuni: 
-  boli de ficat sau de rinichi, 
-  are greutatea sub cea normală sau este subnutrit, 
-  consumă regulat alcool etilic. 
Este posibil să fie necesar să evitaţi complet administrarea acestui medicament sau să limitaţi cantitatea de paracetamol pe care o administraţi. 

Adresaţi-vă medicului, înainte de începerea tratamentului cu acest medicament, dacă copilul dumneavoastră suferă de vreuna din următoarele afecţiuni: 
· probleme ale prostatei sau dificultăţi de urinare,
· tensiune arterială mare,
· boli ale inimii,
· afecţiuni ale vaselor de sânge (de exemplu sindromul Raynaud, care se poate manifesta sub formă de dureri la nivelul degetelor ca răspuns la frig sau stres), 
· diabet zaharat,
· hipertiroidism;
· boală de rinichi sau de ficat. Antecedentele de boală hepatică cresc riscul afectării hepatice datorate paracetamolului. 
· infecţie gravă, aceasta mărind riscul apariţiei acidozei metabolice. Simptomele acidozei metabolice includ: respiraţie adâncă, rapidă, dificilă; greaţă, vărsături; pierderea poftei de mâncare. 
Adresaţi-vă imediat medicului dumneavoastră dacă copilul dumneavoastră are o combinaţie a acestor simptome. 
·  glaucom (tensiune crescută la nivelul ochilor); 
·  feocromocitom (o tumoră în apropierea rinichilor). 

Dacă simptomele persistă, adresaţi-vă medicului.
Adresaţi-vă medicului sau farmacistului dacă nu sunteţi sigur că puteţi administra acest medicament copilului dumneavoastră. 

Coldrex Junior HotRem împreună cu alte medicamente 
Spuneţi medicului sau farmacistului dumneavoastră dacă administraţi, aţi administrat recent sau s-ar putea să administraţi orice alte medicamente copilului dumneavoastră.
Nu administraţi Coldrex Junior HotRem împreună cu alte medicamente pentru răceală, tuse, gripă sau congestie nazală sau cu alte medicamente care conţin paracetamol. 

Înainte de a administra acest medicament, adresaţi-vă medicului sau farmacistului în cazul în care copilul dumneavoastră se află în tratament cu oricare din medicamentele de mai jos:
- medicamente pentru tratarea depresiei, cum ar fi antidepresive triciclice (amitriptilina) sau de tipul inhibitori de monoaminoxidază sau medicamente pentru controlul presiunii sângelui, cum ar fi beta- blocante folosite în tratamentul problemelor cardiace şi a hipertensiunii arteriale;
- warfarină sau alte cumarine (folosite împotriva coagulării sângelui);
- metoclopramidă sau domperidonă (stimulează motilitatea stomacului şi a intestinului subţire şi au efecte împotriva vărsăturilor);
- colestiramină (răşină fixatoare de acizi biliari pentru a trata valorile mari ale colesterolului din sânge);
- digoxină sau medicamente similare pentru boli ale inimii;
- medicamente care blochează sau stimulează senzaţia de foame. 

Modificări ale rezultatelor unor analize de laborator 
Dacă urmează să i se facă analize copilului dumneavoastră, spuneţi medicului că urmează tratament cu Coldrex Junior HotRem deoarece paracetamolul poate influenţa rezultatele analizelor. 

Sarcina, alăptarea și fertilitatea 
Adresaţi-vă medicului sau farmacistului pentru recomandări înainte de a administra acest medicament. Coldrex Junior HotRem nu trebuie utilizat în timpul sarcinii sau alăptării, cu excepţia cazurilor în care medicul consideră acest lucru strict necesar. 

Conducerea vehiculelor şi folosirea utilajelor 
Substanţele active conţinute în Coldrex Junior HotRem nu au proprietăţi sedative.
Dacă copilul dumneavoastră este afectat de ameţeală în timpul tratamentului cu acest medicament, nu trebuie să conducă vehicule şi să folosească utilaje. 

Coldrex Junior HotRem conţine zahăr.
Un plic conţine 1862,50 mg zahăr.
Dacă medicul dumneavoastră v-a atenţionat în privinţa intoleranţei la unele categorii de glucide a copilului dumneavoastră, vă rugăm să-l întrebaţi înainte de a-i administra copilului acest medicament. Acest lucru trebuie avut în vedere la pacienţii cu diabet zaharat. 

3. Cum să administrați Coldrex Junior HotRem 

Utilizaţi întotdeauna acest medicament exact aşa cum este descris în acest prospect sau așa cum v-a spus medicul dumneavoastră sau farmacistul. Discutaţi cu medicul dumneavoastră sau cu farmacistul dacă nu sunteţi sigur. 

Pentru administrare orală.
Coldrex Junior HotRem se administrează sub forma unei băuturi calde. 

Mod de administrare 
Goliţi conţinutul unui plic într-o cană. Adăugaţi apă caldă, amestecaţi bine. 

Doza recomandată pentru copii cu vârsta între 6-12 ani:
Se administrează un plic la fiecare 4-6 ore. Nu se administrează mai mult de 4 plicuri în 24 de ore.Nu se administrează mai frecvent de 4 ore.

Nu depăşiţi dozele recomandate. Administraţi întotdeauna cea mai mică doză eficientă pentru a ameliora simptomele copilului dumneavoastră. 

Medicamentul nu trebuie utilizat mai mult de 3 zile fără recomandarea medicului.

Nu se administrează copiilor cu vârsta sub 6 ani.

Dacă simptomele persistă după 2-3 zile de la utilizare, adresaţi-vă medicului. 

Dacă aţi dat copilului dumneavoastră mai mult Coldrex Junior HotRem decât trebuie
Contactaţi imediat medicul dumneavoastră şi spuneţi-i exact ce doză aţi administrat copilului. Medicul dumneavoastră vă va spune ce trebuie să faceţi.
Este important să-i spuneţi doctorului, chiar dacă copilul se simte bine. Dacă o persoană a luat prea mult paracetamol, există un risc serios de leziuni hepatice datorită întârzierii instituirii tratamentului. În caz de supradozaj se impune tratament medical imediat. Simptomele supradozajului constau în tulburări hepatice, gastro-intestinale, reacţii alergice, dureri de cap, agitaţie, palpitaţii şi creşterea tensiunii arteriale. 

Dacă aţi uitat să administraţi copilului dumneavoastră o doză de Coldrex Junior HotRem: 
Nu administraţi o doză dublă pentru a înlocui doza uitată. Nu administraţi mai mult de o doză la fiecare 4 ore. 

Dacă aveţi orice întrebări suplimentare cu privire la acest medicament, adresaţi-vă medicului dumneavoastră sau farmacistului. 

4. Reacţii adverse posibile 

Ca toate medicamentele, acest medicament poate provoca reacţii adverse, cu toate că nu apar la toate persoanele. 

Reacţiile adverse sunt clasificate în funcţie de frecvenţă, utilizând următoarea convenţie: 
Foarte frecvente:                                care afectează mai mult de 1 pacient din 10
Frecvente:                                          care afectează mai puţin de 1 din 10 pacienţi
Mai puţin frecvente:                           care afectează mai puţin de 1 din 100 pacienţi
Rare:                                                  care afectează mai puţin de 1 din 1000 pacienţi
Foarte rare:                                        afectează mai puţin de 1 din 10000 pacienţi
Cu frecvenţă necunoscută                 care nu poate fi estimată din datele disponibile

Reacţiile adverse rare pot include: 
·  erupţii trecătoare pe piele şi alte alergii; 
·  creşterea tensiunii la nivelul ochilor; 
·  dificultăţi de urinare (retenţie urinară); 
·  perceperea supărătoare a bătăilor inimii (palpitaţii). 

Reacţiile adverse foarte rare includ: 
·  scăderea numărului unor celule sanguine numite plachete (trombocitopenie); 
·  erupţii trecătoare pe piele şi alte alergii, inclusiv o reacţie alergică bruscă de mare amploare care implică întregul organism numită anafilaxie; 
·  îngustarea căilor respiratorii datorită spasmului musculaturii (bronhospasm) 
·  afecţiuni ale ficatului.
Au fost raportate cazuri foarte rare de reacţii cutanate grave. 

Reacţiile adverse cu frecvenţă necunoscută pot include: 
creşterea tensiunii arteriale; 
·  dureri de cap (cefalee); 
·  senzaţie de ameţeală; 
·  incapacitatea de a dormi (insomnie); 
·  nervozitate, 
·  vărsături, greaţă; 
·  diaree. 

Încetaţi să mai administraţi Coldrex Junior HotRem şi consultaţi imediat medicul dacă observaţi următoarele reacţii adverse, care sunt rare: 
·  erupţii trecătoare pe piele şi alte alergii, inclusiv o reacţie alergică bruscă de mare amploare care implică întregul organism numită anafilaxie; 
·  iritaţie a pielii, descuamare sau ulcere bucale; 
·  pierderea temporară a vederii, care se poate datora unei tensiuni crescute anormal la nivelul ochilor. Această reacţie este foarte rară dar apare la persoanele care au glaucom. 
·  vânătaie inexplicabilă sau sângerare neaşteptată; 
·  dacă anterior au apărut dificultăţi de respiraţie când aţi administrat aspirină sau alte antiinflamatoare nesteroidiene şi acum apare aceeaşi reacţie la acest medicament, 
·  reacţii alergice cum ar fi iritaţii ale pielii sau mâncărimi, însoţite uneori de probleme respiratorii sau umflarea buzelor, limbii, gâtului sau a feţei; 
·  puls al inimii neobişnuit de rapid sau o senzaţie neobişnuită de bătăi rapide ale inimii
·  îngustarea căilor respiratorii datorită spasmului musculaturii (bronhospasm). 
·  dificultate la urinare. Această reacţie poate apărea la bărbaţii care au prostata mărită. 

Raportarea reacţiilor adverse 
Dacă manifestaţi orice reacţii adverse, adresaţi-vă medicului dumneavoastră sau farmacistului. Acestea includ orice reacţii adverse nemenţionate în acest prospect. De asemenea, puteţi raporta reacţiile adverse direct prin intermediul sistemului naţional de raportare, ale cărui detalii sunt publicate pe web-site-ul Agenţiei Naţionale a Medicamentului şi a Dispozitivelor Medicale http://www.anm.ro/. Raportând reacţiile adverse, puteţi contribui la furnizarea de informaţii suplimentare privind siguranţa acestui medicament. 

5. Cum se păstrează Coldrex Junior HotRem 

Nu lăsaţi acest medicament la vederea şi îndemâna copiilor. 

Nu luaţi acest medicament după data de expirare înscrisă pe cutie și plic după „EXP”. Data de expirare se referă la ultima zi a lunii respective. 

A se păstra la temperaturi sub 25oC în ambalajul original. 

Nu aruncaţi niciun medicament pe calea apei sau a reziduurilor menajere. Întrebaţi farmacistul cum să aruncaţi medicamentele pe care nu le mai folosiţi. Aceste măsuri vor ajuta la protejarea mediului. 

6. Conţinutul ambalajului şi alte informaţii 

Ce conţine Coldrex Junior HotRem 
-  Substanţele active sunt paracetamol, acid ascorbic şi clorhidrat de fenilefrină. Fiecare plic conţine paracetamol 300 mg, clorhidrat de fenilefrină 5 mg, acid ascorbic (vitamina C) 20 mg. 
-  Celelalte componente sunt: zaharină sodică, ciclamat de sodiu, acid citric anhidru, citrat de sodiu, amidon de porumb, zahăr, aromă de lămâie (maltodextrină, arome naturale şi substanţe nearomatice), curcumină (E 100), dioxid de siliciu coloidal anhidru. 

Cum arată Coldrex Junior HotRem şi conţinutul ambalajului
Coldrex Junior HotRem este o pulbere de culoare galbenă, cu aromă şi gust de lămâie. Fiecare plic conţine o singură doză, fiecare plic conţinând 3 g de pulbere. 

Coldrex Junior HotRem este disponibil în cutii cu 5 sau 10 plicuri din hârtie/PEJD/Al/PEJD sau din hârtie/PEJD/Al/Surlyn a câte 3 g pulbere pentru suspensie orală. 

Este posibil ca nu toate mărimile de ambalaj să fie comercializate. 

Deţinătorul autorizaţiei de punere pe piaţă şi fabricantul 

Deţinătorul autorizaţiei de punere pe piaţă 
HIPOCRATE 2000 S.R.L.
Str. Prahova, nr. 6A, Sector 1, Bucureşti, România 

Fabricanţi
SMITHKLINE BEECHAM S.A
Ctra de Ajalvir, Km 2.5 Alcala de Henares, 28806 Madrid, Spania sau
WRAFTON LABORATORIES LIMITED
Exeter Road, Wrafton, Braunton
Devon EX33 2DL, Marea Britanie
sau
OMEGA PHARMA INTERNATIONAL NV
Venecoweg 26, Nazareth, 9810, Belgia 

Acest prospect a fost revizuit în August, 2020. 

Citeste mai mult

Review-uri si Pareri Coldrex® Junior Hotrem pulbere pentru suspensie orala x 10 plicuri

Scrie propria ta recenzie

Cum evaluezi Coldrex® Junior Hotrem pulbere pentru suspensie orala x 10 plicuri ? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Produs

Produse similare

Recomandam produsele

Cele mai cumparate produse

mattca.ro este o farmacie pentru tine si familia ta! La noi gasesti online: medicamente fara retetasuplimente alimentarevitamine si minerale de la branduri de top, produsele tale preferate de ingrijre, cosmentice si dermatocosmeticeproduse pentru bebelusitehnica si aparatura medicala

Beneficiile mattca.ro:

  • Transport gratuit la comenzi de peste 230 de lei
  • Livrarea in orice sat din Romania cu o taxa unica de transport de 16,9 lei
  • Livrarea in 32 de tari din Europa
  • Parteneriate cu brand-uri de renume
  • Oferte si promotii noi, lunar
  • Cantitati economice (pachete avantajoase)
  • Sfaturi si informatii utile in articolele de pe Blog